Víte, že výměra katastrálního území obce Rudoltice je 24,6 km2?

Novinky na stránkách
12.09.2018 - 2018

Rudoltický zpravodaj č. 5/2018

11.09.2018 - Rada obce

Zasedání rady obce dne 6.9.2018

Informace

 

 

Počasí


Sobota Neděle Pondělí

Úterý Středa Ćtvrtek

Statistika

TOPlist

Doprava

S účinností od 11. prosince 2011 je kromě Královéhradeckého kraje i v Pardubickém kraji zaveden Integrovaný dopravní systém IREDO. Na území těchto krajů lze již cestovat na jeden spolecný jízdní doklad IREDO ve vlacích Českých drah a v integrovaných autobusových spojích.

 

V příloze naleznete:

1) Informace k integrovanému dopravnímu systému IREDO

2) Mapu tarifních zón pro obec Rudoltice (je též zveřejněna i na vlakové zastávce a všech autobusových zastávkách v naší obci)

3) Autobusové a vlakové jízdní řády na linkách, které se přímo dotýkají naší obce.

 


JAK ZJISTIT CENU JÍZDNÉHO MEZI ZASTÁVKAMI?

1) Tarifní kalkulátor "zastávkový"

Naleznete jej na webových stránkách www.oredo.cz nebo přímo ZDE.

(Pro zjištění ceny mezi dvěmi zastávkami vyberete ze seznamu nástupní zastávku a poté výstupní zastávku. V případě zobrazení jiného druhu tarifu než je obyčejné jízdné, vyberete možnosti jízdného v třetí položce.)

2) Tarifní mapy

Cenu je možné také zjistit z tarifních map, které jsou vylepeny na každé zastávce v integrovaném území. Na mapě je vždy vyznačeno místo, kde se nacházíte žlutým kolečkem, v dalších kolečkách je potom zobrazeno obyčejné jízdné do cílové zóny. Tarifní mapu obce Rudoltice naleznete v příloze.


Při cestování mezi nástupní a cílovou zónou je nutné dodržovat následující :

Cestující s platnou jízdenkou IDS IREDO je oprávněn použít k jízdě mezi zastávkami/stanicemi nástupní zóny a cílové zóny libovolné spoje všech zapojených dopravců. Přitom musí postupovat logickou oklikou tedy buď nejkratším směrem, nebo cestou s nejmenším počtem přestupů, nejkratší docházkovou či přestupovou vzdáleností nebo časově nejvýhodnějším spojením. Přitom může přestupovat mezi spoji a dopravci.

Pro cestování nesmí být použity zóny s vyšším jízdným z nástupní zóny než je jízdné do cílové zóny.
 


 

Veškeré jízdní řády naleznete v přehledném

Celostátním informačním systému

o jízdních řádech

 


 

Upozornění:

Přílohy jsou uloženy ve formátu PDF. Pro prohlížení PDF souborů je nutný Adobe prohlížeč. Zdarma jej lze stáhnout např. na stránkách výrobce zde.