Víte, že kostel vysvěcený sv. Petru a Pavlu je empírový, postavený z materiálu vyhořelého barokního Nového zámku?

Novinky na stránkách

25.04.2017 - Flora Olomouc 2017

24.04.2017 - Projekty v obci

Přehled územních rozhodnutí a stavebních povolení

19.04.2017 - Rada obce

Zasedání rady obce dne 13.4.2017

05.04.2017 - Ceníky

Nový ceník služeb obce Rudoltice platný od 1.4.2017

03.04.2017 - Služby knihovny

Nové knihy z výměnného fondu

Informace

 

 

Počasí


Sobota Neděle Pondělí

Úterý Středa Ćtvrtek

Statistika

TOPlist

Zájezd do Parku MIRAKULUM

V sobotu 19. října 2013 pořádala obec ve spolupráci se Základní školou a mateřskou školou Rudoltice autobusový zájezd do rodinného Parku Mirakulum. Rodinný Park Mirakulum leží na ploše 10 hektarů v Milovicích (u Nymburka). V parku se nachází několik desítek herních prvků, jako jsou například obří houpačky, velká trampolína, pohádkový hrad, země prasátka Pigyho, minizoo, ale třeba i lesní naučná stezka.

Vedle toho jsme měli možnost shlédnout i velmi zajímavý program - divadelní a hudební představení, šermířské souboje, ale mohli jsme vstoupit i do sousedního tankodromu. Zde probíhaly bojové ukázky klubu vojenské historie, soutěže o jízdy na čtyřkolkách, stál zde výcvikový camp a bojová základna US Army.  Návštěvníci měli možnost jízdy obrněným transportérem BVP či Hummerem nebo se proletět vrtulníkem.

Zájezd se uskutečnil dvěma plně vybavenými autobusy p. Jaroslava Hnáta z Radiměře. Odjížděli jsme pár minut po půl desáté dopoledne a poslední účastník zájezdu vystupoval z autobusu ve 20.30 hodin. Zájezdu se nakonec zúčastnilo celkem 91 osob, z toho bylo 56 dětí. Pedagogický dozor nad dětmi bez doprovodu rodinného příslušníka zajišťovaly učitelky ZŠ a MŠ Rudoltice - Mgr. Jana Hejkrlíková, Stanislava Vávrová a Mgr. Renata Pávková, za což jim patří velký dík.

Již tradičně nám přálo počasí, byl nádherný slunečný den bez mráčků. Děti si tak mohly plně užít veškeré atrakce, které na ně v parku čekaly. Věříme proto, že se zájezd všem účastníkům líbil, že byly zejména děti spokojené, a těšíme se na setkání na některé z příštích akcí.

 

Fotografie pořídila Lenka Bártlová