Víte, že v roce 1588 koupil celé panství Adam Felix Hrzán z Harasova od Jana z Pernštejna?

Novinky na stránkách
12.09.2018 - 2018

Rudoltický zpravodaj č. 5/2018

11.09.2018 - Rada obce

Zasedání rady obce dne 6.9.2018

Informace

 

 

Počasí


Sobota Neděle Pondělí

Úterý Středa Ćtvrtek

Statistika

TOPlist

Vítání občánků duben 2016

V sobotu 9. dubna proběhlo na sále místního kulturního domu vítání občánků narozených od 1. září 2015 do 31. března 2016, celkem bylo přivítáno 7 děvčátek a 8 chlapečků:

Blažek Dominik, Cejnarová Leontýna, Hradecký Daniel, Hrdá Sofie, Hrdý Lukáš, Hubálek Sebastian, Janovec Štěpán, Jaskó Monika, Kučerová Zuzana, Minář Michal, Moravec Thomas, Petranová Eliška, Tomášková Laura, Vernerová Simona, Vyhnálek Šimon.

Nové občánky, rodiče i ostatní hosty přivítaly děti ze základní školy svým hudebním vystoupením za doprovodu paní učitelky Pardubické. Zazpíval také Miroslav Svatoš za kytarového doprovodu pana Hostimila Tomáška. Všem učinkujícím patří poděkování.

Starosta Ivo Kolomý přivítal nové občánky i rodiče, popřál všem pevné zdraví a spokojený život plný lásky a štěstí. Maminkám předal malou kytičku a každému novému občánkovi finanční obnos ve výši 5000,- Kč. Rodiče se zapsali do pamětní knihy a každé miminko obdrželo na památku malý věcný dárek.

Obec Rudoltice přeje všem novým občánkům i jejich rodičům pevné zdraví a hodně lásky, v životě také štěstí a spokojenost.

 

Fotografie pořídil: Radek Lepka