Víte, že roku 1434 obdržel celé panství stoupenec husitů Vilém Kostka z Postupic a jeho rod vlastnil panství do roku 1505?

Novinky na stránkách

25.04.2017 - Flora Olomouc 2017

24.04.2017 - Projekty v obci

Přehled územních rozhodnutí a stavebních povolení

19.04.2017 - Rada obce

Zasedání rady obce dne 13.4.2017

05.04.2017 - Ceníky

Nový ceník služeb obce Rudoltice platný od 1.4.2017

03.04.2017 - Služby knihovny

Nové knihy z výměnného fondu

Informace

 

 

Počasí


Sobota Neděle Pondělí

Úterý Středa Ćtvrtek

Statistika

TOPlist

Velikonoční turnaj ve stolním tenisu

V sobotu 13. dubna 2013 se opět v době velikonoční konal turnaj ve stolním tenisu, který zakončil zimní sezonu hraní pinpongu v Rudolticích. Zúčastnilo se 22 hráčů v hlavní kategorii a 3 děti, což bylo oproti loňsku navýšení o 10 hráčů. Těší nás především účast místních hráčů a dětí.

Turnaj byl vyhlášen pro čtyři kategorie, z nichž se naplnily pouze dvě. Došlo k přesunu nejstaršího z dětí a všech žen do společné kategorie dospělých. Hrálo se na 4 stolech v naší tělocvičně, jejíž kapacita byla plně využita. V případě většího zájmu budeme muset omezit účast přespolních, nebo přidat stůl. Pro každého hráče byl před skončením turnaje nachystán diplom, sloužící jako drobná vzpomínka na účast. Bohužel někteří nevyčkali skončení základního kola, které se nám trošku protáhlo a diplom si neodvezli. Ke konci turnaje došlo i na nevypsanou čtyřhru a přátelská utkání na volných stolech. Celkový čas a počet zápasů se vyšplhal na úctyhodných 5 hodin a 68 zápasů, z nichž  vyšel jediný vítěz, paní Naďa Adamcová. Drobná odměna čekala na účastnící se děti i první tři v kat. dospělých.

Závěrem bych chtěl poděkovat Radce Tejklové a všem účastníkům a kamarádům za podporu a pomoc v organizaci přátelského, amatérského turnaje. Už nyní se těšíme na příští rok a zveme všechny zájemce o stolní tenis na pravidelné hraní v zimní sezóně.

Za stolní tenis Daniel Žáček
 

Přehled hráčů:

muži- Skalický David a Josef, Tejkl Radek, Trnčák Michal, Brejša Jiří, Duba Petr, Vágner Daniel, Uhlíř Karel, Žáček René, Tichý David, Buček Josef, Vymetálek Roman, Janů Martin, Sokol Jaroslav, Krejčí Vladimír, Ježek Lukáš, Rejnuš Petr st. a Petr ml., Holý Radek
ženy- Zachová Hana, Svatošová Monika, Adamcová Naďa
děti- Janů Radim, Říha Vladimír a Daniel
 

 

Fotografie pořídil Jiří Brejša