Víte, že významný bod Zámecký vrch leží v nadmořské výšce 435 m n. m.?

Novinky na stránkách

OZV č. 1/2017,k zabezpečení místních záležitostí veřejného pořádku na veřejných prostranstvích

19.06.2017 - Léto v obci

Realizace investic v roce 2017

11.06.2017 - Zastupitelstvo obce

Zápis ze zasedání Zastupitelstva obce Rudoltice konaného dne 1.6.2017

25.05.2017 - Běh do vrchu

17.05.2017 - Knihovna

Otevírací doba knihovny v období letních prázdnin 2017

12.05.2017 - Výbory a komise

Od 1.6.2017 konzultační hodiny předsedy Komise životního prostředí R. Kohouta v podatelně OÚ.

24.04.2017 - Projekty v obci

Přehled územních rozhodnutí a stavebních povolení

Informace

 

 

Počasí


Sobota Neděle Pondělí

Úterý Středa Ćtvrtek

Statistika

TOPlist

Oslava dne seniorů - skupina HAŠLERKA

Oslava Mezinárodního dne seniorů v Rudolticích

 

V sobotu 3. října se konalo na sále kulturního domu vystoupení staropražské kapely Hašlerka u příležitosti oslavy Mezinárodního dne seniorů.

Úvodní vystoupení měly již tradičně děti z mateřské a základní školy. Hostům zazpívaly písničky, některé oživily i tanečky, sólisté zarecitovali básně a celé jejich vystoupení na piano doprovázela paní učitelka Pavla Pardubická, DiS. Pěvecké umění a hru na housle předvedl všem již dobře známý Mirďa Svatoš, na kytaru ho doprovázel pan Hostimil Tomášek. Všichni byli odměněni malou sladkostí a velkým potleskem.

Po vystoupení dětí asi od půl šesté se ke slovu dostala staropražská kapela Hašlerka, která v minulosti vystupovala pod slavným jménem Šlapeto, jak mi v závěru vystoupení prozradil její frontman. Jednalo se tedy o vystoupení profíků, pro něž je hraní tohoto staropražského žánru srdeční záležitostí, z kvality jejich vystoupení to bylo zřejmé. Vystoupení se skládalo ze tří čtyřicetiminutových bloků, přičemž s přibývajícími písničkami přibývaly i ovace, nakonec i písničkový přídavek a závěrečný aplaus.

O občerstvení všech hostů se starali manželé Havelkovi a paní Řeháčková, výborné cukroví napekla paní Klímková a Lucka Antl.

Děkuji každému, kdo se jakýmkoliv způsobem podílel na přípravách či přímo vystupoval během tohoto slavnostního dne. Jménem obce přeji všem seniorům štěstí, i to nejkrásnější štěstí, kterým jsou vnoučata. Přeji všem zúčastněným pevné zdraví, abychom se mohli sejít zase příští rok, v pohodě a ve zdraví.

Jolana Kobzová
místostarostka

 

Fotografie pořídili: Denis Svatoš a Jiří Kobza