Víte, že nejvyšším bodem naší obce je vrchol Třebovských stěn Palice, 613 m n. m.?

Novinky na stránkách

25.04.2017 - Flora Olomouc 2017

24.04.2017 - Projekty v obci

Přehled územních rozhodnutí a stavebních povolení

19.04.2017 - Rada obce

Zasedání rady obce dne 13.4.2017

05.04.2017 - Ceníky

Nový ceník služeb obce Rudoltice platný od 1.4.2017

03.04.2017 - Služby knihovny

Nové knihy z výměnného fondu

Informace

 

 

Počasí


Sobota Neděle Pondělí

Úterý Středa Ćtvrtek

Statistika

TOPlist

Oslava dne seniorů - EVA a VAŠEK

V sobotu 11. října 2014 se na sále místního kulturního domu konala od 17.00 hod. již tradiční oslava Mezinárodního dne seniorů. Protentokrát navštívilo naši obec populární pěvecké duo EVA a VAŠEK.

Na úvod přišly naše seniory pozdravit děti ze Základní školy a mateřské školy Rudoltice. Děti z třetí třídy mateřské školy - ze třídy Motýlci secvičily za pomoci paní učitelky Ivety Slaninkové vystoupení roztleskávaček, které se všem přítomným moc líbilo. Následovalo vystoupení dětí ze základní školy, které pod vedením Mgr. Drahuše Rejentové a Pavly Pardubické, DiS. zazpívaly velmi krásné pásmo písní, nechyběla ovšem ani pohádková scénka. Obě vystoupení byla oceněna všemi oslavenci velkým potleskem... a nejen tím. Evě a Vaškovi se zpěv našich dětí líbil natolik, že jim byla z jejich strany nabídnuta možnost společného projektu, k čemuž samozřejmě gratulujeme.

O půl šesté předstoupili před naše oslavence hlavní hosté, tedy Eva a Vašek, kteří jim k tanci a poslechu hráli a zpívali do 21. hodiny, kdy účastníky oslavy rozvážel autobus do svých domovů. Následovala volná zábava s s tancem a hudbou až do pozdních nočních hodin.

Věříme, že se letošní oslava Dne seniorů našim oslavencům líbila. Ještě jednou jim přejeme pevné zdraví a velký životní optimismus do dalších let. Těšíme se na obdobném setkání v příštím roce...

Obecní úřad Rudoltice

 

 

Fotografie pořídili: Hostimil Tomášek a Vladimír Provazník