Víte, že nové kabiny na hřišti TJ Sokol byly vystavěny v roce 1980 zejména vlastními silami členů TJ Sokol?

Novinky na stránkách
08.10.2018 - Rada obce

Zasedání rady obce dne 4.10.2018

27.09.2018 - Zastupitelstvo obce

Zápis ze zasedání Zastupitelstva obce Rudoltice konaného dne 24.9.2018

24.09.2018 - Projekty v obci

Výkresová dokumentace - chodník a splašková kanalizace podél komunikace III/31513

12.09.2018 - 2018

Rudoltický zpravodaj č. 5/2018

Informace

 

 

Počasí


Sobota Neděle Pondělí

Úterý Středa Ćtvrtek

Statistika

TOPlist

Mezinárodní den seniorů 2018 v Rudolticích

Oslava Mezinárodního dne seniorů 29.9.2018

 

Letošní oslava svátku seniorů se konala v sobotu 29.9.2018 na sále místního kulturního domu. Zahájena byla v 15.00 hodin vystoupením dětí z naší základní školy pod vedením paní učitelky Ludmilové.

Na 15.30 hodinu bylo naplánováno vystoupení paní Yvetty Simonové. Bohužel paní Simonová před svým vystoupením náhle onemocněla a omluvila se z lůžka nemocnice. Podařilo se velmi narychlo domluvit náhradní program, svoji účast přislíbil mladý zpěvák Hynek Tomm, který zpívá v muzikálech, na koncertech v duetech s Evou Pilarovou, Bárou Basikovou nebo hraje v divadlech Karlín a Semofar. V našich končinách není známý, ale o to více všechny překvapil svým krásným hlasem. Bez playbacku zazněly například hity zpěvačky Evy Pilarové nebo v italštině píseň od Andrea Bocelliho. Odvážlivci, kteří se neostýchali zpívat spolu s p. Tommem do mikrofonu, obdrželi za odměnu CD s jeho nahrávkami.

Dalším učinkujícím byla skupina Veselá trojka, trio mužů dobře známé snad všem seniorům a to nejen z televize Šlágr. Popularitu tria dokazovala letošní hojná účast rudoltických i přespolních seniorů, mezi diváky bylo možné spatřit také jednu z nejstarších obyvatelek naší obce paní Marii Stuchlíkovou, která v letošním roce slaví 94. narozeniny.

O přestávce proběhlo losování tří luštitelů křížovek, ty vycházely po celý rok v Rudoltickém zpravodaji. Všichni tři vylosovaní luštitelé obdrželi hodnotný dárkový balíček.

Letošní oslava byla opravdu vydařená a to i přes první zklamání, že nepřijede paní Yvetta Simonová. Té jsme všichni z celého srdce popřáli brzké uzdravení. Nezbývá než všem seniorům popřát pevné zdraví, aby se mohli sejít i příští rok při oslavě jejich svátku v tak velkém počtu a opět se dobře bavit.

Jolana Kobzová
místostarostka

Fotografie pořídili: Zdeňka Lédlová a Vladimír Provazník, uložené jsou na adrese:

https://rudoltice95.rajce.idnes.cz/18.09.29_Oslava_Mezinarodniho_dne_senioru