Víte, že Nový zámek u Lanškrouna byl postaven v letech 1699 - 1712 podle plánů italského architekta Domenica Martinelliho?

Novinky na stránkách
12.09.2018 - 2018

Rudoltický zpravodaj č. 5/2018

11.09.2018 - Rada obce

Zasedání rady obce dne 6.9.2018

Informace

 

 

Počasí


Sobota Neděle Pondělí

Úterý Středa Ćtvrtek

Statistika

TOPlist

Fotogalerie TJ - starší žáci

Ve dnech 15-17.2.2013 proběhlo víkendové minisoustředění fotbalového týmu starších žáků TJ Sokol Rudoltice v Pustých Žibřidovicích.

Soustředění se zúčastnilo 11 hráčů,  trenér a vedoucí týmu. Zimní příprava proběhla v obci Pusté Žibřidovice na úpatí Hrubého Jeseníku.

Ubytováni jsme byli v penzionu Later, kde chovají velkou náklonnost k fotbalistům a podřizují tomu vše. Podrobnosti o penzionu najdete na internetových stránkách.

Vyžití pro fotbalisty je opravdu skvostné. V areálu je velká tělocvična vybavena posilovnou, pingpongovými stoly a jsou zde možné i další aktivity.

Dále jsme využívali menší fotbalové hřiště s umělou trávou, 15-ti metrový bazén s protiproudem  a saunu. Výtečné bylo, že jsme měli uvedené prostory v určenou dobu vždy pouze pro sebe. Okolní terén přímo vybízel k denodenním výběhům do přírody, kde jsme na místní sjezdovce, která rovněž patří k penzionu, dávali ve 30-ti cm sněhu zabrat nohám. Věřím, že toto krátké soustředění splnilo svůj účel, vytvořit partu pro další práci a pomůže přivést další váhavé střelce do našich řad. Jsme zváni i na letní soustředění, které bychom rádi uskutečnili již od středy do neděle. Termín bude včas upřesněn ve spolupráci s rodiči.

Věřím, že byli hráči se zimní přípravou spokojeni a budu se těšit na další.

Chtěl bych poděkovat vedení klubu, že nám toto soustředění umožnilo a hráčům za jejich přístup k tréninkům a to jak  na okolí působili a svým chováním představili náš klub.

Přikládáme i pár fotografií pro ilustraci.

Mach Petr