Víte, že významný bod Zámecký vrch leží v nadmořské výšce 435 m n. m.?

Novinky na stránkách
12.09.2018 - 2018

Rudoltický zpravodaj č. 5/2018

11.09.2018 - Rada obce

Zasedání rady obce dne 6.9.2018

Informace

 

 

Počasí


Sobota Neděle Pondělí

Úterý Středa Ćtvrtek

Statistika

TOPlist

Dětský maškarní karneval

V sobotu 1. března 2014 pořádala Základní škola a mateřská škola Rudoltice již tradiční maškarní karneval. Letošní ročník zaplnil sál místního kulturního domu více jak 250 návštěvníky, z toho bylo 121 dětí, které se přišly předvést ve své maškarní masce. Sál doslova praskal ve švech. Na karnevale, který byl zahájen ve 14 hodin, si všichni příchozí mohli zakoupit bohaté občerstvení, počínaje párkem v rohlíku a sendvičem přes minizákusky, jejichž prodej zajišťovali zaměstnanci školy se svými dobrovolníky, až po nápoje, které nabízeli manželé Havelkovi. Starší děti prodávaly příchozím lístky do školní tomboly, která byla skutečně bohatá, a tak si na nějakou tu výhru přišel jistě téměř každý.

Hudební i slovní doprovod zajišťoval Honza Jasanský se svým kolegou DJ Petrem Svobodou, kteří jsou mezi dětmi velice oblíbení, a tak zábava byla po celý karneval v plném proudu. Děti po celou dobu soutěžily a tančily.  Na chvíli si ovšem usedly ke svým rodičům. Dětská taneční skupina Sedmikrásky pod vedením p. Lídy Jónové jim totiž předvedla své vystoupení - tanec jménem charleston. Vystoupení bylo moc hezké, tanečnice byly skutečně šikovné.

Děti se se svými rodiči i prarodiči bavili až do pozdních odpoledních hodin. Atmoséra byla milá a přátelská. Nezbývá tedy, než místní škole a jejím pomocníkům poděkovat za organizaci této akce a popřát jim, aby i jejich další ročníky byly stejně úspěšné.

Lenka Bártlová, starostka

 

 

Fotografie pořídila Lenka Bártlová.