Víte, že výměra katastrálního území obce Rudoltice je 24,6 km2?

Novinky na stránkách

25.04.2017 - Flora Olomouc 2017

24.04.2017 - Projekty v obci

Přehled územních rozhodnutí a stavebních povolení

19.04.2017 - Rada obce

Zasedání rady obce dne 13.4.2017

05.04.2017 - Ceníky

Nový ceník služeb obce Rudoltice platný od 1.4.2017

03.04.2017 - Služby knihovny

Nové knihy z výměnného fondu

Informace

 

 

Počasí


Sobota Neděle Pondělí

Úterý Středa Ćtvrtek

Statistika

TOPlist

Den seniorů s K. Fialovou a MUDr. R. Uzlem

V sobotu 12. října 2013 se na sále místního kulturního domu konala v pořadí již 3. oslava Dne seniorů v naší obci. Protentokrát naše občany přijelo navštívit duo Květa Fialová a MUDr. Radim Uzel se svým zábavným pořadem "Život je krásná balada....".

Oslava začala v 18 hodin vystoupením dětí ze Základní školy a mateřské školy Rudoltice. Děti si pro naše seniory připravily velmi poutavý program. Jednak to bylo pásmo krásných písniček a skutečně poučné pohádky pod vedením p. uč. Vávrové a Osohové, ale i nádherná vlastnoručně vyrobená přáníčka.

Poté již následoval zábavný pořad vzácných hostů. Paní Květa Fialová s doktorem Radimem Uzlem více jak 90 minut bavili všechny přítomné zábavným vyprávěním - veselými historkami, humornými dialogy, ale také například i svými verši. V závěru pořadu měli přítomní posluchači možnost klást otázky, s hosty se vyfotografovat a od obou získat podepsanou fotografii.

Několik minut po 20. hodině předvedly přítomným občanům své vystoupení Rudoltické roztleskávačky a dále následovala již volná zábava za hudebního doprovodu Studia MIX z Libchav. Autobus, který byl pro tuto příležitost zajištěn, odjížděl od kulturního domu ve 21.10 hod. Zábava ovšem pokračovala dál hudbou a tancem, která byla ukončena až po půl noci...

Letošní oslava Dne seniorů byla skutečně vydařená. Zúčastnilo se jí téměř 100 občanů, kteří domů odcházeli plni dojmů a s úsměvem na rtech.

Za spolupráci na organizaci tohoto večera děkuji p. Erice Kohoutové, Ivě Stránské, Jitce Rezkové,  Blance Poláškové st. i ml., sl. Michaele Zvárové, p. Tomanové, ZŠ a MŠ Rudoltice a Rudoltickým roztleskávačkám.

Lenka Bártlová, starostka

 

 

Fotografie pořídili: Hostimil Tomášek, Iva Stránská a Lenka Bártlová