Víte, že v roce 1832 byla postavena silnice směrem na Damníkov?

Novinky na stránkách
12.09.2018 - 2018

Rudoltický zpravodaj č. 5/2018

11.09.2018 - Rada obce

Zasedání rady obce dne 6.9.2018

Informace

 

 

Počasí


Sobota Neděle Pondělí

Úterý Středa Ćtvrtek

Statistika

TOPlist

Den seniorů s Josefem Zímou

V sobotu 13. října 2012 jsme v obci společně s našimi seniory oslavili Mezinárodní den seniorů. Tento významný den se ve světě slaví již od roku 1998. V naší obci tento svátek slavíme po druhé. V loňském roce to bylo posezení s CM  Valášek z Kozlovic a letos nás přijela navštívit herecká a pěvecká legenda - pan Josef Zíma. Na občany čekal pořad složený z písniček i vyprávění Josefa Zímy o životě herce a zpěváka, o spolupráci s hudebními skladateli či jinými zpěváky, ale mohli jsme slyšet i historky z natáčení pohádky „Princezna se zlatou hvězdou na čele“. Po vystoupení Josefa Zímy měli všichni oslavenci možnost následně shlédnout několikero tanečních vystoupení, ale také si mohli i společně zatančit.

Drobné občerstvení připravila paní Rezková s paní Tomanovou, organizaci celého odpoledne zajišťovala obec ve spolupráci se sociální komisí.

Věříme, že se letošní oslava Dne seniorů všem zúčastněným líbila. Ještě jednou našim seniorům gratulujeme a již nyní se těšíme na další setkání - třeba i u příležitosti příští oslavy tohoto svátku, kdy bychom v naší obci měli přivítat známou českou herečku paní Květu Fialovou, ale také i doktora Radima Uzla v programu "Život je krásná balada...".

 

 

Forografie pořídily p. Žáčková a paní Zahálková.